Úvodní stránka » Software » Software

Se společnostmi Fabermatica a Softmatic nabízíme programy pro tvorbu a optimalizaci krmiv. S firmou SaySoft představíme brzy systém pro řízení reprodukce prasat. Pro informace klikněte na jméno společnosti nebo na názvy jednotlivých programů.

DinaMilk
optimalizační program pro polygastry s jedinečnou funkcí multikolona umožňující souběžne vytvářet, zobrazovat a optimalizovat až 3 receptury/dávky najednou.

PluriMIX
optimalizační program pro monogastry i polygastry a také pro řízení výroben krmiv. Umožňuje souběžně vytvářet, zobrazovat a optimalizovat až 5 receptur/dávek najednou. Kromě základní optimalizace umožňuje také hromadnou optimalizace všech vytvořených receptur/dávek najednou. Speciálnímodul Etiketa je napojen na aktualizovanou legislativní databázi pro bezchybné značení produktů.

PigStuff R
moderní java cloud aplikace pro řízení reprodukce prasat pracující bez jakékoliv instalace pouze internetovém prohlížeči nezávisle na použitém hardwaru (funguje tedy nejen na všech PC s jakýmkoliv operačním systémem, ale také například v mobilních telefonech nebo dokonce v moderních tabletech se systémem Android).

PigSTuff Ingrasso
moderní java cloud aplikace pro řízení výkrmu prasat pracující bez jakékoliv instalace pouze internetovém prohlížeči nezávisle na použitém hardwaru (funguje tedy nejen na všech PC s jakýmkoliv operačním systémem, ale také například v mobilních telefonech nebo dokonce v moderních tabletech se systémem Android).

Přidat komentář


Zvýrazněné položky jsou povinné.


Oblíbené produkty

Kontakt

ARCO_feed, spol. s r.o.
Ke Káčatům 1027/23
637 00 Brno-Jundrov
Česká republika
+420 548 216 752
+420 724 666 001
29200482
DIČ CZ29200482
arco_vanek